Read Up Hızlı ve Etkili Okuma

 
 

Tanıtım Videosu

Ders Planı

Açıklamalar

Zaman yönetimi her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Çünkü hedeflerimiz sürekli gelişirken, sorumluluklarımız sürekli artarken, zaman herkes için sabit kalıyor.

Dolayısıyla ister sınavlara hazırlanan bir öğrenci olalım ister bir iş insanı; okumamız gereken binlerce sayfa yazıyı 2 kat daha hızlı ve verimli şekilde okuyarak zaman kazanabiliriz.

Read Up hızlı okuma tekniği, 2003 yılından bugüne kadar on binlerce kişinin hayatına dokundu ve gelişimlerine destek oldu. Hızlı okuma konusunda en kapsamlı video eğitim olma özelliğine sahip bu eğitimde 2007 yılından bugüne satışı devam eden hızlı ve etkili okuma kitabımıza da ücretsiz olarak ulaşacaksınız.

Sen de bu eğitimi alarak:

  • Okuma hızını 2 kat arttırabilir,
  • Doğru okuma tekniklerini öğrendiğin için okuma eylemini keyifli hale getirebilir,
  • Daha dikkatli ve konsantrasyonu yüksek şekilde okuyabilir,
  • Okuduğun metinleri daha iyi bir şekilde anlayabilir,
  • Elbette zamandan tasarruf sağlayarak, sınavlarda 30 dakika, günlük çalışmalarında ortalama 1 saat avantaj elde edebilirsin.

Ortalama bir kitapta 70 bin kelime, bir paragraf sorusunda 100 kelime vardır. Okuma hızını 2 kat arttırdığında ortalama bir kitabı 8 saat yerine 4 saatte okuyabilir, 1 paragraf sorusunu 2 dakika yerine 1 dk. 15 sn.de çözebilirsin.

Mind Up Zihin Açar : )